Kolbuszowski magistrat ze względów bezpieczeństwa nie przyjmie interesantów po godzinach?

  • 14.09.2019, 07:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowski magistrat ze względów bezpieczeństwa nie przyjmie interesantów po godzinach? Fot. A. Pocałuń Radni przyjmą po godzinach.
Samorządowcy z gminy Kolbuszowa mają już zarezerwowaną salę na spotkania z mieszkańcami.

Wyznaczenie miejsc do organizacji takich spotkań było tematem niejednej dyskusji. Pod uwagę brano kolbuszowski magistrat, jednak ze względów bezpieczeństwa, kiedy to urząd zakończył pracę, nie można było pozwolić na to, aby przyjmować tam interesantów. 

Jak przypomniał sekretarz Krzysztof Matejek, radni miejscy zawsze mieli i mają możliwość spotykania się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej w godzinach jego pracy. Do wykorzystania jest sala nr 1 lub pokój przewodniczącego rady. 

Po godzinach pracy urzędu samorządowcy mogą spotykać się w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej. Na ostatnim posiedzeniu prezydium rady z szefami klubów ustalono, że takie popołudniowo - wieczorne spotkania odbywać się będą na dwa dni przed każdą planowaną sesją. - Biblioteka już zarezerwowała salę w tych terminach - zaznaczył sekretarz Matejek. 

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 15.09.2019, 23:00
Dziady jedne nawet swoich nie umiał poszanowac.

Pozostałe