185 kierowców ukaranych za korzystanie z telefonu. Wyniki kontroli

  • 17.09.2019, 15:00
  • GL

Podziel się:

Oceń:

185 kierowców ukaranych za korzystanie z telefonu. Wyniki kontroli Fot. Archiwum Korso Policjanci w poniedziałek kontrolowali kierowców i przypominali o zakazie używania telefonów komórkowych w trakcie jazdy.
Policjanci ruchu drogowego prowadzili działania kontrolno-prewencyjne "Telefony". Akcja powtarzana jest cyklicznie i ma na celu egzekwowanie stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku. Podczas działań podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1100 kierujących.

Na podkarpackich drogach policjanci skontrolowali 1187 kierujących. 125 kierowców nie zastosowało się do zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy.

O kontrolach pisaliśmy TUTAJ. 

GL

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ściana
ściana 17.09.2019, 20:17
też korzystam z telefony, ale tylko z yanosika, i zawsze ustawiam go jeszcze przed wyjazdem

Pozostałe