Przedszkolaki niosą pomoc

  • 26.11.2016, 06:56
  • lg
Podziel się:
Oceń:
Przedszkolaki niosą pomoc L. Grabiec
Worki pełne zakrętek przekazały naszej redakcji maluchy z Przedszkola Publicznego nr 2 w Kolbuszowej. Nakrętki trafią do rodziny Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego.

Nie ma wątpliwości, że najmłodsi z Przedszkola nr 2 w Kolbuszowej mają wielkie serce. Dzieci, wspomagane przez rodziców, dziadków, ciocie i wujków przez cały rok przynoszą do placówki nakrętki, które później przekazują na pomoc dla potrzebujących. Historia choroby rówieśnika, Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego, bardzo ich wzruszyła. Wszystkie zapewniły, że w dalszym ciągu będą zbierać nakrętki i że zmobilizują do tego także pozostałych członków rodziny.

Każdy z nas może włączyć się w akcję pomocy dla Kacperka Serafina. Wystarczy zbierać nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. i przywieźć je do naszej redakcji, która mieści się przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Zebrane zakrętki przekażemy rodzinie Kacperka, by mogli je odsprzedać firmie recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznaczą na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

Więcej w 47 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lg

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe