Dzień sportu dla wszystkich mieszkańców powiatu kolbuszowskiego [ZDJĘCIA]

  • 18.09.2019, 20:30
  • opr. bp

Podziel się:

Oceń:

Dzień sportu dla wszystkich mieszkańców powiatu kolbuszowskiego [ZDJĘCIA] Fot. Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej W biegu przedszkolaka dzieci miały do pokonania kilkudziesięciometrowy dystans. Maluchy otrzymały medal i słodkości.
W niedzielę, 15 września, odbył się Powiatowy Dzień Sportu.

Impreza odbywała się na kompleksach sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, gdzie przeprowadzone zostały biegi dziecięce i młodzieżowe na dystansie 200 metrów oraz Zespole Szkół Technicznych. W ZST na odwiedzających czekała specjalna strefa zabawy dla najmłodszych. Nie zabrakło także malowania twarzy oraz drobnych upominków dla najbardziej zaangażowanych.

Odbył się także turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2007 i 2008. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Najlepszemu bramkarzowi, zawodnikowi oraz strzelcowi wręczono puchary.  

Na dziedzińcu szkoły można było skosztować smakołyków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Technicznych. Uczennice ZST natomiast wszystkim chętnym układały koki i loki oraz splatały warkoczyki. 

Jak wyjaśnia Józef Kardyś, starosta, celem organizacji Powiatowego Dnia Sportu była  integracja i dobra zabawa, ale przede wszystkim wykorzystanie obiektów sportowych, które są dostępne w szkołach średnich. - Te obiekty są nie tylko dla uczniów, ale również naszych mieszkańców – mówi szef powiatu. – Chcemy, aby dzieci i młodzież jak najwięcej z nich korzystała i rozwijała swoje sportowe pasje – dodaje.

opr. bp

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe