Problem wylewającej się wody z niedrożnego rowu na drogę powiatową relacji Zarębki - Mechowiec.

  • 18.09.2019, 19:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Problem wylewającej się wody z niedrożnego rowu na drogę powiatową relacji Zarębki - Mechowiec. Fot. B.Posłuszny Dyrektor Szczebiwilk zapewnił, że problem zostanie rozwiązany.
Sprawę zgłosił nam nasz Czytelnik.

Jak informuje mężczyzna, od dłuższego czasu na drodze od Mechowca w kierunku Kolbuszowej zauważa mokrą plamę na długości kilkunastu metrów. - Może teraz to nie jest duży problem, ale jak przyjdą przymrozki, to może być niebezpiecznie - tłumaczy mieszkaniec. 

Z rowu 

Jak nadmienia nasz Czytelnik, najprawdopodobniej winą jest niedrożny rów wzdłuż drogi powiatowej. - Pewnie po ostatnich majowych ulewach się zapchał i teraz woda wylewa się na drogę - relacjonuje, dodając, że problem pojawił się na drodze relacji Mechowiec-Kolbuszowa, przed sklepem spożywczym w Zarębkach.  

Zgłoszenia do ZDP 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Jak poinformował Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor ZDP, zna on dokładnie ten problem. Potwierdził również, że po majowych ulewach deszczu zrobiło się tam zastoisko wody. Zapewnił również, że w najbliższym czasie zarząd zajmie się tym tematem.  

Dyrektor Szczebiwilk podkreślił, że wszystkie problemy dotyczące dróg powiatowych należy zgłaszać bezpośrednio do Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. 

Wszelkie problemy dotyczące dróg powiatowych należy zgłaszać do ZDP w Kolbuszowej.
tel: 17 744 57 74

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe