Małżeństwo z Podkarpacia przeżyło ze sobą 70 lat

  • 23.09.2019, 18:30 (aktualizacja 23.09.2019, 18:56)
  • opr. BP/SzB

Podziel się:

Oceń:

Małżeństwo z Podkarpacia przeżyło ze sobą 70 lat Fot. SzB Małżeństwo przeżyło wspólnie 70 lat.
Takiej uroczystości w Mielcu nie było dawno. W ostatnią niedzielę, 22 września, Emilia i Stanisław Szlachetkowie świętowali 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego - co czyni ich absolutnymi rekordzistami w naszym mieście.

Kamiennych godów w Mielcu nie było dawno, a jak podaje miejscowy urząd stanu cywilnego - obecnie w rejestrze mieleckich ślubów istnieje tylko jedna para, która może pochwalić się tak długim stażem. Z tej okazji liczna rodzina i najbliżsi sąsiedzi państwa Szlachetków spotkali się na wspólnej biesiadzie. Szanownych jubilatów odwiedził wiceprezydent Mielca Paweł Pazdan, przewodniczący Rady Osiedla Kilińskiego Wacław Świerczyński, a także Stanisława Rzeźnik w imieniu miejskiej Rady Seniorów oraz poseł Krystyna Skowrońska. Jubilaci otrzymali pamiątkowe grawertony, kwiaty i dyplomy.

opr. BP/SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
załobnik
załobnik 24.09.2019, 07:26
Aja? po trzydziestu pieciu latach zaczynam załowac tego dobra w spódnicy.Nic szlachetnego mnie od tej osoby nie spotkało.Szkoda,
Nika
Nika 23.09.2019, 21:34
Gratuluję i podziwiam .Moi dziadkowie w czerwcu obchodzili taka uroczystość z miejscowości Wampierzow. Tydzień po niej umarła babcia a 30 dni po niej pochowaliśmy dziadzia. Żyć bez siebie nie umieli .... . samych wnucząt 19-tu sie doczekali.

Pozostałe