Debata kandydatów do Sejmu RP już w najbliższy czwartek w Kolbuszowej

  • 27.09.2019, 08:52 (aktualizacja 27.09.2019, 09:02)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Debata kandydatów do Sejmu RP już w najbliższy czwartek w Kolbuszowej Fot. Archiwum Korso W debacie wezmą udział kandydaci z powiatu kolbuszowskiego.
Redakcja Korso Kolbuszowskie i portalu korsokolbuszowskie.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do Sejmu RP. Wydarzenie to odbędzie się w czwartek, 3 października, o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wyłącznie mieszkańców powiatu kolbuszowskiego startujących w tegorocznych wyborach. W debacie weźmie udział czterech przedstawicieli poszczególnych komitetów wyborczych: Tomasz Buczek (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość), Zbigniew Chmielowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość), Teresa Lubera (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) oraz Dorota Koczur (KW Polskie Stronnictwo Ludowe). 

Zaproszenia do udziału w debacie nie przyjął Artur Kosiorowski (KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca).

Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców. Relację z tego wydarzenia zamieścimy w gazecie oraz na naszym portalu. Propozycje pytań dla kandydatów można publikować w komentarzu. 

Redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
racja stanu
racja stanu 29.09.2019, 21:51
ten bucek poczuł kariere , ale to dziecinada co on odstawia
ZBUCZONY
ZBUCZONY 27.09.2019, 17:50
WIECEJ NIŻ JEDEN KANDYDAT NA POSŁĄ Z NASZEGO POWIATU ZMNIEJSZA SZANSĘ NA POSŁĄ Z POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO
kolbuszowa
kolbuszowa 27.09.2019, 17:11
chmielowiec nie powinien z byle kim rozmawiać , bo w sumie nie ma z kim rozmawiać, to podstawieni obcy ludzie bez szans , zmanipulowani działąjący na szkodę regionu kolbuszowskiego

Pozostałe