Druhowie z Hadykówki będą mieli nowy samochód

  • 28.09.2019, 14:30
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Druhowie z Hadykówki będą mieli nowy samochód Fot. Archiwum Korso Zdjęcie podglądowe.
Gmina Cmolas unieważniła przetarg na zakup samochodu dla OSP Hadykówka, mimo że zgłosiło się dwóch oferentów z korzystną propozycją.

Do zakupu nowego samochodu dla druhów z Hadykówki zgłosiły się cztery firmy. Gmina Cmolas na to zadania chciała przeznaczyć 320 tys. zł. Dwie oferty opiewały na zbyt dużą sumę, która przekroczyła budżet urzędu. Dwie jednak opiewały na kwotę mniejszą niż 300 tys. zł. Dlaczego więc cmolaski urząd zdecydował się unieważnić postępowanie? Jak informuje Marian Posłuszny, sekretarz gminy, te oferty nie spełniały warunków formalnych. Nasz rozmówca dodaje jednak, że po ogłoszeniu nowego przetargu gmina wyłoniła firmę, która zakupi nowy samochód dla strażaków. 

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Mielca na kwotę ponad 237 tys. zł. 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe