Zapraszamy na dzisiejszą debatę z Korso

  • 03.10.2019, 11:28
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy na dzisiejszą debatę z Korso Fot. Archiwum Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców. Wstęp bezpłatny.
Redakcja Korso Kolbuszowskie i portalu korsokolbuszowskie.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do Sejmu RP.

Wydarzenie to odbędzie się w czwartek, 3 października, o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wyłącznie mieszkańców powiatu kolbuszowskiego startujących w tegorocznych wyborach. W debacie weźmie udział czterech przedstawicieli poszczególnych komitetów wyborczych: Tomasz Buczek (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość), Zbigniew Chmielowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość), Teresa Lubera (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) oraz Dorota Koczur (KW Polskie Stronnictwo Ludowe). 

Zaproszenia do udziału w debacie nie przyjął Artur Kosiorowski (KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca). Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców. Wstęp bezpłatny.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wyborca
wyborca 03.10.2019, 13:45
Z takim bagazem doswiadczeń,jaki maja wyborcy z ostatnich lat,to debate ze złodziejami,czerwonymi,zwolennikami LGBT powinni traktować jako osmieszajaca i powinni ją całkowicie zignorowac.Wyjatkiem jest PiS,partia która potrafiła zadbac o Polaka pierwsza od 89 roku,oraz narodowcy.jednak poczytać,kto tąpartie załozył,i to ze bedac na liscie wyborczej sam wstawił dwóch synów,kochanke,synową.Złosliwi mówia ze jeszcze psa,to ta partia tez zakrawa na smieszność.A kandydujacy ublizaja wyborcom liczac na ich bezgraniczmną głupote.Dziekuje.

Pozostałe