Argumenty, obietnice i ostre słowa - debata wyborcza Korso za nami |WIDEO|

  • 03.10.2019, 21:07 (aktualizacja 04.10.2019, 08:10)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Argumenty, obietnice i ostre słowa - debata wyborcza Korso za nami |WIDEO| Fot. Joanna Serafin Od lewej: Tomasz Buczek, Zbigniew Chmielowiec, Dorota Koczur i Teresa Lubera.
Czterech kandydatów do Sejmu RP z powiatu kolbuszowskiego wzięło udział w debacie organizowanej przez Korso Kolbuszowskie. Odbyła się ona dzisiaj (3 października) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Kandydaci odpowiadali na pytania dotyczące m.in. kolbuszowskiej porodówki, szkoły specjalnej, in-vitro i związków partnerskich. Nie zabrakło również pytań, które kandydaci zadawali między sobą. Debatę poprowadziła Anna Pocałuń z redakcji Korso Kolbuszowskie.

Poniżej relacja z tego wydarzenia. 

 

1:15
Runda I - pytania od redakcji Korso

- możliwości polepszenia życia mieszkańców powiatu
- likwidacja porodówki
- priorytetowe inwestycje
- szkoła specjalna

34:15
Runda II - pytania kandydatów do konkurentów 

43:25
Runda III - pytania internautów
- opodatkowanie rent i emerytur
- płaca minimalna 
- in-vitro
- związki partnerskie

49:15
- zachęcenie do głosowania 


 

js

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
werynioki
werynioki 07.10.2019, 19:07
jak odpadnie chmielowiec, to nie ma szans na posła , a obcy tylko na to czekają, a potem wpadną na dozynke i tyle ich bedziecie widzieć, lepiej kiepski ale swój
lokalny patriota
lokalny patriota 06.10.2019, 22:36
ta debata nic dobrego nie wróży dla naszego powiatu, żadna przyszłość, brak następców, ten buczek jest podstawiony , masa , ślepa uliczka
lokalny patriota
lokalny patriota 06.10.2019, 22:33
nic dobrego nie wróży ta debata dla naszego powiatu , żadna przyszłość , ten buczek jest podstawiony , to ślepa uliczka
wójt
wójt 06.10.2019, 14:40
Dyrektor PGRu jak za dawnych lat, siać propagandę i posługiwać się pustymi zdaniami. Całe życie za kase z budżetu państwa, nawet na festynach potrafi pozbierać pierogi w kieszeń na drogę.
wyborca
wyborca 04.10.2019, 23:35
Ta debata nie podoba mi się. więc zagłosuję na kogoś z PIS ale z poza powiatu kolbuszowskiego - szkoda :(
taksemysle
taksemysle 11.10.2019, 16:54
Niejaki ,,Sobolewski" ma pełne poparcie kaczyńskiego,widocznie coś potrafi,a własciwie o to chodzi.Nam poseł lalus uwielbiajacy pierogi nie jest potrzebny,szkoda miejsca w sejmie dla niego.
gosc
gosc 04.10.2019, 17:51
zaden nie nadaje sie na oszusta w sejmie wont z nimi
felek
felek 04.10.2019, 11:06
Jacy kandydaci taki poziom ! Jak się na to patrzy kto kandyduje i ma nami rządzić to normalnie szczęka opada.
Jaco
Jaco 04.10.2019, 10:30
Buczek jedynym wyjściem, reszta to wodorosty! Chmielowiec ty typowy ślizgacz, który nie robi nic i liczy na głosy kolesi.
wyborca
wyborca 04.10.2019, 09:18
Pani Koczur żenująca aż mi się jej żal zrobiło. Żeby nawet jednego sensownego zdania nie wymruczeć? Dno muł i wodorosty. Nastolatek by wypadł lepiej. A reszta taka sobie,Buczek ma mój głos.
Dorota Koczur
Dorota Koczur 04.10.2019, 16:27
Słowa Pana pod moim adresem przyjmuje z pokorą.
wyborca
wyborca 05.10.2019, 07:10
Nie wierze,zeby było pani po drodze z takim indywiduum jak Kamysz,ale pewnie się myle.
byłePSL
byłePSL 05.10.2019, 19:23
z występu tej pani wynika, że nie ma zielonego pojęcia o niczym. Dokładnie o niczym. Kto wysłuchał tej debaty, ten po obejrzeniu występu tej kobiciny wie, że głosować to owszem ale broń Boże na PSL skoro takich "wybitnych" ze swojej listy wystawia.
wyborca
wyborca 04.10.2019, 06:58
Nie chce was mi się słuchac.Precz! wszyscy
wyborca
wyborca 04.10.2019, 06:26
No cóż,napisze co mysle o kandydatach,chociaż i tak mi tego nie puscicie,dlaczego? a  was wie.Pierwszy od lewej,myslałem ze ten pan jest madrzejszy,kiedyś miałem do niego głaboki szacunek,przewodzi miejscowemu czemuś,co centralnie opanowały swiry i oszusci.Nastepny? na tego teżnie zagłosuje,ponieważ nie podołał zrobić porzadku nawetna swoim podwórku,na którym jakiś starosta osmiesza siebie,urzad który sprawuje,oraz partie która go postawiła na tym stanowisku.Ale zagłosuje na PiS.Pani Koczur? nie wazne ze z pedałami,wazne zeby do sejmu.Cel uswieca srodki,Szkoda,kobieta bez honoru.Nastepna? jej partii nie chciałbym nawet obsikać.,,Czerwona zaraza" ale pani jest przekonana ze coś ugra.Zycze powodzenia.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 04.10.2019, 01:15
Mialem zamiar glosowac na Buczka by zamieszal w tym kolbuszowskim establishmencie, ale po tej debacie jestem zawiedziony. Ten Pan nie nadaje sie nawet do dyskusji przy sklepie z piwem. Bede szybko rozgladal sie po kandydatach z sasiednich powiatow, moze zrobia cos dla regionu bo nasi raczej nic. Przy regionie moze cos Kolbuszowa zyska. Nawet nie mieli pomyslu na porodowke, to co z inwestycjami, zakladami pracy i cala infrastruktura.... Szkoda gadac
krwawywasyl@gmail.com
[email protected]gmail.com 04.10.2019, 13:29
Pna Buczek i ,,konfederacja",wywodzaca się z wartosci narodowych,tak chyba o ile się nie myle,i tu nalezało by schylic głowe kazdemu Polakowi,Ale prosze mi wytłumaczyć,bo albo ze mnie robią głupca,albo jestem taki.Jak ,,KONFEDERACJA" moze sie kojazyć z wartosciami narodowymi (Polskimi) skoro,liderem jest Korwin Mikke vel Ozjasz Goldberg,niejaki Liroj,który optował za przekazaniem Polskich pieniedzy na zydowski cmentarz,o innych jegoantypolskich zasługach nie wspomne z niepamieci..Jaki jest szacunek i p[oszanowanie prawdy czy uczciwosci,skoro lider wpisał na liste owej partii siebie,swoich? dwóch synów,kochanke oraz synowa? prosze mi powiedziec,jak moze ktoś dbać o sprawy Polskie tak nieuczciwy i zakłamany? przecież nie jest to mozliwe.Chyle głowe przed panem Winnickim,jednak dlaczego pozwala robic komedie z tak waznej sprawy idiotom,którzy do niedawna byli zwolennikami w Polsce monarchi z królem Korwinem i jego rodzina jako królewskim dworem.Panie Buczek to wybory czy jakiś kanbaret?
Ogladajacy
Ogladajacy 04.10.2019, 00:50
Z. Chmielowiec sprowadził resztę (niektórych podciągnął) do swojego poziomu i pobił doświadczeniem. Pani z SLD ok, PSL blado a Pan Tomasz totalne ZERO
Jerzy
Jerzy 03.10.2019, 22:39
Pan Tomasz Buczek rozumie że sprawy naszego powiatu zależą od władz centralnych. Także jest przedsiębiorcą i nie jest mu to temat obcy. Pan Zbigniew Chmielowiec natomiast nie ma pojęcia o prowadzeniu własnej działalności czego przykładem jest to że prosi przedsiębiorców aby "zachęcali" swoich pracowników do oddawania głosów na jego osobę.
babcia wnukom
babcia wnukom 03.10.2019, 22:22
nikt nie pyta o kanalizacje, o marne pensje , tylko o invitro
ginekolod
ginekolod 04.10.2019, 19:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

baba jędza
baba jędza 03.10.2019, 22:19
to tak jakbyś pytał babe jage czy na miotle można dojeżdzać do pracy za darmo

Pozostałe