Zobacz na co zostanie przeznaczony fundusz sołecki

  • 05.10.2019, 10:46
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Zobacz na co zostanie przeznaczony fundusz sołecki Archiwum W Cmolasie podzielili fundusz.
Mieszkańcy Cmolasu w niedzielę, 22 września, uchwalili swój fundusz sołecki. Na co poszły pieniądze?

Jak poinformował zebranych Krzysztof Sochacki, sołtys Cmolasu, wieś miała do rozdysponowania ponad 40 tys. zł, które przeznaczyła na różne inwestycje do zrealizowania w 2020 roku. 

Najwięcej pieniędzy, bo 12 tys. zł, przeznaczono na oświetlenie przy tzw. drodze Krzywej w Cmolasie, 2,5 tys. zł natomiast na organizację przyszłorocznego festynu. OSP Cmolas na doposażenie swojej jednostki otrzymało 8,5 tys. zł, a KGW oraz zespół Cmolesianie na swoją działalność łącznie ponad 7 tys. zł. Klub Tempo Cmolas otrzymał 6 tys., natomiast na remont dróg przeznaczono 4 tys. zł.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe