Nowa nawierzchnia w Weryni pojawi się na długości 1,67 km

  • 09.10.2019, 14:40
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Nowa nawierzchnia w Weryni pojawi się na długości 1,67 km Powiat kolbuszowski Budowlańcy pracują na drodze powiatowej w Weryni.
W sumie całe zadanie ma zamknąć się w kwocie wynoszącej 1 018 360 zł, przy czym dofinansowanie z FDS wynosi 814 688 zł, wkład własny Powiatu Kolbuszowskiego natomiast opiewa na 203 672 zł.

W Weryni obecnie realizowany jest remont drogi powiatowej. Nawierzchnia w tej miejscowości zostanie odremontowana na długości prawie dwóch kilometrów.

Budowlańcy pracują na drodze powiatowej w Weryni. Obecnie odbywa się tam frezowanie i poszerzanie nawierzchni. Inwestycja

- ta realizowana jest w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego źródła samorząd powiatu kolbuszowskiego otrzymał dofinansowanie w wysokości 80 procent zadania, pozostałe 20 proc. natomiast pochodzić będzie z budżetu Powiatu Kolbuszowskiego - mówi Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

 

 

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe