KOLBUSZOWA. Czerwonawa woda w Nilu. - Co się dzieje - pyta Czytelnik?

  • 09.10.2019, 14:38 (aktualizacja 09.10.2019, 16:18)
  • ap/js

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Czerwonawa woda w Nilu. - Co się dzieje - pyta Czytelnik? Fot. Czytelniczka Tak dzisiaj wyglądała rzeka Nil.
Woda w kolbuszowskim Nilu zmieniła kolor. O takiej sytuacji informowali nas dzisiaj (9 października) nasi Czytelnicy.

Kazimierz Kret z Referatu Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej powiedział nam, że takie sygnały do niego nie dotarły. Zaproponował, aby zadzwonić w tej sprawie do Wód Polskich.

Z kolei Nadzór Wodny w Kolbuszowej wyjaśnił, że taka sytuacja już miała miejsce kilka lat temu. - Widzieliśmy to - powiedział nam pracownik nadzoru, uspakajając, że to nic groźnego. Jak usłyszeliśmy, powodem takiego koloru wody miałby być trwający... sezon na buraczki.

Nasz rozmówca dodał, że Nadzór Wód nie odpowiada za stan wód i odesłał nas do Kazimierza Kreta. Przedstawiciel kolbuszowskiego magistratu z kolei powiedział, że przyglądnie się tej sprawie.

ap/js

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kolbuszowianka
Kolbuszowianka 13.10.2019, 12:29
Jak by nadal restauracja KROKODYL była to można pomyśleć że wylewają do NILu ścieki. Ale ze restauracji już nie ma to może Kleopatra ma okres
Jamjest
Jamjest 10.10.2019, 13:54
 Pan powiedział do Mojżesza: «Mów do Aarona: Weź laskę swoją i wyciągnij rękę na wody Egiptu, na jego rzeki i na jego kanały, i na jego stawy, i na wszelkie jego zbiorowiska wód, a zamienią się w krew. I będzie krew w całej ziemi egipskiej, w naczyniach drewnianych i kamiennych». 
20 Mojżesz i Aaron uczynili tak, jak nakazał Pan. Aaron podniósł laskę i uderzył nią wody Nilu na oczach faraona i sług jego. Woda Nilu zamieniła się w krew. 21 Ryby rzeki wyginęły, a Nil zaczął wydawać przykrą woń, tak że Egipcjanie nie mogli pić wody z Nilu. Krew była w całym kraju egipskim. 22 Lecz to samo uczynili czarownicy egipscy dzięki swej wiedzy tajemnej. Pozostało więc uparte serce faraona, i nie usłuchał ich, jak to Pan zapowiedział. 
Sokzbur
Sokzbur 10.10.2019, 09:30
Samorząd do kitu,prowincja.
Drugi egipcjanin
Drugi egipcjanin 10.10.2019, 08:00
To znak, że wybory się zbliżają ? haha
Antykret
Antykret 09.10.2019, 22:41
Cóż można oczekiwać od pana Kreta może zamiast kolejnej kompromitacji wypadało by odejść i może w końcu w naszej gminie zaczną coś robić wystarczy spojrzeć na inne gminy u nas tradycyjne nic
Janek
Janek 09.10.2019, 20:20
Nil ma okres
Kaziu
Kaziu 09.10.2019, 20:00
To Pan kierownik Referatu Ochrony Środowiska nie wie że w takim wypadku informuje się WIOŚ i pobiera próbki.
Proorook
Proorook 09.10.2019, 18:28
Nie pijcie wody tej i strawy żadnej nie przygotowujcie. Ciemne dni nadejdą a strach na mieszkańców padnie
Beka
Beka 09.10.2019, 16:24
Normalna reakcja kolbuszowskich urzędników, odsyłanie od Kaifasza do Annasza, byle samemu mieć spokój.
Egipcjanin
Egipcjanin 09.10.2019, 15:54
Pierwsza z dziewięciu plag egipskich.
Teraz czekać tylko na szarańczę i ciemności itp. :)
Hahahahah
Gość
Gość 09.10.2019, 19:56
Nie to krokodyl dopadł antylopę i ją rozszarpał!

Pozostałe