Nie było wątpliwości, co do słuszności przekazania pieniędzy

  • 12.10.2019, 09:03
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Nie było wątpliwości, co do słuszności przekazania pieniędzy Fot. Archiwum Szczegóły związane z uchwałą interesowały Jana Adamczyka.
Gmina Raniżów przekazała 4 tys. zł na doposażenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie. Po co?

Radni gminy Raniżów zapoznali się podczas ostatnich obrad z projektem uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego. Pieniądze w kwocie 4 tys. zł miałyby zostać przeznaczone na doposażenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie.

 Szczegóły związane z uchwałą interesowały Jana Adamczyka. - Mam takie krótkie pytanie. Ile dzieci z terenu naszej gminy korzysta z tego ośrodka? - zapytał sołtys  Mazurów. - To jest Zakład Aktywności Zawodowej, który jest pracodawcą dla dwóch osób z terenu naszej gminy. Są to osoby z orzeczoną niepełnosprawnością - wyjaśnił Władysław Grądziel, włodarz gminy Raniżów. Jak dodał, Stowarzyszenie Dobry Dom, które prowadzi ten zakład, wskazało, że dla tych dwóch osób z terenu naszej gminy potrzebna jest dotacja w wysokości 4 tys. zł. Nikt z radnych nie miał wątpliwości co do słuszności przekazania tych pieniędzy. Wszyscy zagłosowali za uchwałą w tej sprawie

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe