Pięć firm chce budować drogi na terenie gminy Majdan Królewski.

  • 13.10.2019, 14:02 (aktualizacja 13.10.2019, 18:53)
  • Dominika Flak

Podziel się:

Oceń:

Pięć firm chce budować drogi na terenie gminy Majdan Królewski. Fot. Archiwum Dotacja z zewnątrz wyniesie 70 procent wartości zadania.
W ramach przetargu rozbudowana zostanie droga gminna Krzątka pod Sosną – Buczki na odcinku 2 466 metrów. Kontynuowana będzie także budowa drogi gminnej w Krzątce "Ciepucha" na długości 400 metrów.

Kolejną z inwestycji będzie budowa drogi gminnej w  Komorowie na działce 445 oraz budowa drogi gminnej w Majdanie Królewskim - ul. Strażacka, strona zachodnia. 

W przetargu wystartowało pięć firm. Najkorzystniejszą, bo najtańszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Drokam z Piaseczna - 4 mln 637 tys. 100 zł. Pozostali czterej oferenci wycenili, że to samo zadanie będzie kosztować więcej pieniędzy. Ile?

Przedsiębiorstwo Drogowe ze Staszowa zadeklarowało, że jeśli zostanie wykonawcą zadania, to inwestycja będzie kosztować 5 mln 393 tys. zł. Z kolei firma Matbud z Boguchwały to samo zadanie wyceniła na ponad 6,5 mln zł. Podobną ofertę przedstawiło Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów z Rzeszowa (ponad 6,7 mln zł). Zadanie zostało wycenione najdrożej przez Przedsiębiorstwo Robót drogowych z Mielca (ponad 7 mln zł).

O ostatecznym wyniku przetargu poinformujemy na łamach Korso.

Dominika Flak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe