Zbigniew Chmielowiec z mandatem posła? Ile osób oddało na niego swój głos? [WYBORY 2019]

  • 14.10.2019, 08:06 (aktualizacja 14.10.2019, 14:34)
  • js/bp

Podziel się:

Oceń:

Zbigniew Chmielowiec z mandatem posła? Ile osób oddało na niego swój głos? [WYBORY 2019] Fot. Bartosz Posłuszny Zbigniew Chmielowiec nadał będzie pełnił mandat posła.
Do PKW spływają informacje o głosach oddanych na poszczególnych kandydatów przez mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Ile osób zagłosowało na Zbigniewa Chmielowca z Prawa i Sprawiedliwości?

Dzisiaj (14 października) o godz. 8 Państwowa Komisja Wyborcza miała zebrane dane z pięciu gmin naszego powiatu. Głosy oddane na obecnego posła rozkładają się następująco:

  • gm. Cmolas - 1671    
  • gm. Kolbuszowa  - 4 998    
  • gm. Majdan Królewski - 1682    
  • gm. Niwiska - 1201    
  • gm. Raniżów - 1341    
  • gm. Dzikowiec - 1235    

Razem: 12 128 głosów w powiecie kolbuszowskim

W całym Podkarpaciu, na Zbigniewa Chmielowca, swój głos oddało 19 919 osób.

- Nigdy tak wysokiego wyniku nie miałem. Bardzo mnie on cieszy - powiedział nam dzisiaj rano poseł Chmielowiec. - W powiecie kolbuszowskim oddano na mnie ponad 12 tys. głosów, to też rekord - dodaje nasz rozmówca. 

Czy Zbigniew Chmielowiec nadal będzie przedstawicielem mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w Sejmie RP? Tego oficjalnie jeszcze nie podano. Osiągnięty wynik daje mu jednak miejsce w ławie poselskiej. 

 

 

 

js/bp

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wyborca.
wyborca. 16.10.2019, 07:15
Zmarnowany głos,dlaczego? dlatego iz głosuja durnie.jezeli popieramy PiS,to popieramy równiez jego przywódce,który mówi głosno i wyraznie,popieram pana Sobolewskiego,co znaczy ze do czegoś mu jest potrzebny,liczy na jego współprace,dobra współprace,figurant,który od osmiu lat japy nie otworzył nie zda sie na nic.
koryto+
koryto+ 15.10.2019, 23:54
Otworzcie okno bo duszno rzekł nasz poseł
Józef
Józef 15.10.2019, 00:19
Czy będzie mi dane panie pośle usłyszeć z mównicy sejmowej? Osiem lat i ciebie tam nie usłyszałem.
Kolbuszowianka
Kolbuszowianka 14.10.2019, 22:02
Pan Poseł Chmielowiec- SUPER GOŚĆ co tu dużo gadać , gdyby nie on to Kolbuszowa nie miała by POSŁA ot i cała prawda drodzy malkontenci co potraficie tylko narzekać
Stefan
Stefan 17.10.2019, 04:05
Kolbuszowa "ma" posła Chmielowca (cokolwiek to znaczy, że "ma") od 4 kadencji - nieprzerwanie od 2005 roku.

I czym się ten poseł wsławił? Co takiego osiągnął dla kraju, okręgu i miasta?

Serio i bez złośliwości pytam.
strażak
strażak 14.10.2019, 19:58
co by nie powiedzieć , to strażom pożarnym pomógł i to dużo ,
?
? 18.10.2019, 12:27
Ale tobie w ortografii to już chyba nic nie pomoże.
jakkki
jakkki 14.10.2019, 18:16
jestem zasadniczo zwolennikiem Pis ale niestety glownym zajeciem pana posla przez ostatnie lata bylo "pokazywanie" sie tu i tam i wypinanie piersi do tzw oredrow i pochwal ale moze wreszcie w tej kadencji wezmie sie do uczciwej p[racy i skonczy wrescie sie wstawianie swoich ludzi na rozne stanowiska
Wyborca
Wyborca 14.10.2019, 16:36
Gratulacje,I miejmy nadzieję że Będzie Pan dalej pomagał OSP w naszej gminie.Fajnie by było żeby przestał Pan faworyzować Górną i Kupno,a zaczął traktować ich na równi
ninka
ninka 14.10.2019, 11:17
Brawo i gratulacje Panie Pośle - dziękujemy
Kolbuszowianie
adam
adam 16.10.2019, 07:18
Niby za co? ze mógłz Kaliszem gołymi klejnotami na przyczepie swieciś a nie swiecił?
Óczony_zza_miedzy
Óczony_zza_miedzy 14.10.2019, 11:12
Przecież o to chodzi, jeździć po odpustach i dożynkach, obściskiwać się z proboszczami i wójtami i nic nie robić.
Ja nigdy nie zapomnę próby opodatkowania BlaBlaCar!
Ołówek
Ołówek 14.10.2019, 11:08
No to niech pan poseł jak obiecywał teraz weźmie się za sprawę osób niepełnosprawnych. Niech w końcu oni też coś dostaną. Ponieważ obecna ustawa wyklucza zdecydowaną większość. A jest to grupa która najbardziej potrzebuje wsparcia. Wystarczy że część jest wykluczona społecznie przez swoje niepełnosprawności. A mimo iż PiS coś ciągle obiecuje to jest to jeden wielki pic na wodę. I zamiast być lepiej jest coraz gorzej. A wszystkim innym się pieniądze rozdaje choć są w zdecydowanie lepszej sytuacji.
Dudek
Dudek 14.10.2019, 09:53
Głos oddany na pIS to głos stracony, a na tego bumelanta w szczególności!
Kolba
Kolba 14.10.2019, 08:49
Gratuluję, ale weź ty się chłopie do roboty bo cię nie widać, oprócz przecinania wstęg ...
To, że głosujemy na PiS, nie znaczy żebyś przespał kolejne cztery lata, bo jakoś do tej emeryturki dociagniesz razem z Zuba.
Masz następcę ? Czy po kadencji Kolbuszowe przejmie M. Karkut z PO ?
asdf
asdf 16.10.2019, 07:17
Tak,wezmie sie do roboty,musiał by sie na czymś znac,

Pozostałe