Tego nie możesz zrobić na małej obwodnicy

  • 17.10.2019, 09:14 (aktualizacja 17.10.2019, 09:19)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Tego nie możesz zrobić na małej obwodnicy Obwodnica jest przeznaczona do przejęcia ruchu samochodowego.
Jak informuje Aldona Gujda, nowa rzecznik prasowa PZDW, na obwodnicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h na zasadach ogólnych oraz 70km/h na dojeździe do skrzyżowań z drogami bocznymi. Natomiast przy dojeździe do ronda obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h.

Obwodnica jest przeznaczona do przejęcia ruchu samochodowego. - Przyjęto założenie, że ruch rowerowy będzie odbywał się po traktach istniejących - mówi przedstawicielka zarządu dróg. Projekt natomiast nie przewiduje zastosowania znaku B-41, czyli zakazu ruchu dla pieszych.

Na obwodnicy obowiązuje zakaz zatrzymywania się na całej długości. Dodatkowo przy dojeździe do skrzyżowania z drogą gminną jest zakaz wyprzedzania. Decyzję o dopuszczeniu do użytkowania wydał Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

bp

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe