W Majdanie Królewskim wybrali firmę

  • 19.10.2019, 15:00
  • df

Podziel się:

Oceń:

W Majdanie Królewskim wybrali firmę Archiwum Pozostali czterej oferenci wycenili, że to samo zadanie będzie kosztować więcej pieniędzy.
Wiemy już, kto został wykonawcą inwestycji polegającej na remoncie czterech dróg gminnych.

Najkorzystniejszą, bo najtańszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Drokam z Piaseczna - 4 mln 637 tys. 100 zł i to ono zostało wybrane na wykonawcę zadania. Pozostali czterej oferenci wycenili, że to samo zadanie będzie kosztować więcej pieniędzy.

W ramach przetargu rozbudowana zostanie droga gminna Krzątka pod Sosną – Buczki. Kontynuowana będzie także budowa drogi gminnej w Krzątce "Ciepucha. Kolejną z inwestycji będzie budowa drogi gminnej w Komorowie na działce 445 oraz budowa drogi gminnej w Majdanie Królewskim - ul. Strażacka, strona zachodnia. 

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe