Dziewczyny rozdają punkty

  • 19.10.2019, 19:00
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Dziewczyny rozdają punkty Marcin Jastrzębski Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna (na czarno) znów schodziły z boiska pokonane. Na zdjęciu o piłkę z Emilią Gawrzoł walczy była zawodniczka naszej drużyny Agata Nazarko (z lewej).
- Jestem rozczarowany – przyznał po przegranej z Wandą Kraków trener naszych piłkarek, Tomasz Grabiec. Sokółki miały szansę zapunktować, ale znów popełniły sporo błędów.

Nasza drużyna nie wykorzystała okazji na poprawienie swojego dość skromnego dorobku punktowego. Nasz zespół ma na koncie cztery punkty. Jeden wywalczył na boisku, a trzy zdobył dzięki weryfikacji meczu z Respektem Myślenice (na boisku 0:4). W spotkaniu z Wandą naszym zawodniczkom zabrakło najbardziej skuteczności. – Sama gra nie wyglądała źle. Sytuacji mieliśmy naprawdę dużo – oceniał Grabiec.

 – Spory nacisk kładziemy na stałe fragmenty gry. Mieliśmy dużo rzutów rożnych, rzutów wolnych, a niewiele mieliśmy z nich pożytku – żałował Grabiec. Kolejny raz nasza drużyna rozdawała prezenty. Po indywidualnych błędach przyjezdne zdobyły pierwszą i trzecią bramkę. 

– Drugą bramkę zdobyły po ładnym uderzeniu, ale porównując Wandę do poprzednich przeciwników, to był to najsłabszy zespół, z jakim do tej pory walczyliśmy – podkreślał trener kolbuszowianek. - Z Wandą powinniśmy wygrać. Szkoda, choć mamy jeszcze parę meczów z sąsiadami z ligowej tabeli. Będziemy walczyć – zapowiada Grabiec. Kolbuszowianki przejęły inicjatywę przy stanie 0:2 i po trafieniu Gosi Kot wydawało się, że za chwilę wyrównają. Strzały naszych zawodniczek jednak mijały światło bramki, a przyjezdne po kilkunastu minutach zdobyły gola na 3:1 i szczęśliwie dowiozły korzystny wynik.

W poprzedniej kolejce Sokół przegrał na wyjeździe 2:4 z Rekordem Bielsko-Biała. – Przy stanie 1:3 zmarnowaliśmy rzut karny. Myślę, że gdybyśmy go wykorzystali (pomyliła się Iwona Wdowiak – od. red), to wrócilibyśmy z punktami, tym bardziej że przeciwniczki już walczyły w "10" – zaznaczał Grabiec. W najbliższej kolejce nasze zawodniczki powalczą na wyjeździe z Rysami Bukowina Tatrzańska (sobota, g. 14).

 

Sokół Kolbuszowa Dolna - Wanda Kraków 1:3 (0:1) Kot 57 – Kisiel 26-karny, Janus 47, Bukowiec 63

 

Sokół: Draus - Kaznecka, Derylak, Gawrzoł (60 Telega), Nowak, Jednacz, Baltazar (46 Śpiewak), Korab (82 Zielińska), Wdowiak, Paterak, Kot.

 

W tabeli Sokół zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem 4 punktów. Ostatni jest Respekt Myślenice – 3 oczka.

 

POZOSTAŁE WYNIKI: SWD Wodzisław Śląski - Gol Częstochowa 3:2; Czwórka Radom - Sparta Daleszyce 3:0; Tarnovia - Rekord Bielsko-Biała 3:5. Mecz Respekt Myślenice - Rysy Bukowina Tatrzańska 2:2, Resovia – ROW Rybnik 1:1.

Marcin Jastrzębski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zet
Zet 20.10.2019, 18:11
Jaki trener taką gra. Nie oszukujemy się.
Żydowski zarząd powierniczy
Żydowski zarząd powierniczy 20.10.2019, 09:09
Jaki rozczarowany? Chyba naiwny. Tylko naiwny wierzy w zespół który w normalnych okolicznosciach spadłby do II ligi a teraz bez wzmocnień ma się bić o punkty

Pozostałe