PIŁKA NOŻNA 4 liga. Cenna wygrana

  • 19.10.2019, 22:40
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

PIŁKA NOŻNA 4 liga. Cenna wygrana Archiwum W najbliższej kolejce nasza drużyna powalczy w Ropczycach z osłabionymi kilkoma absencjami za kartki Błękitnymi.
Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna po ponad miesiącu przerwy przypomnieli sobie, jak smakuje zwycięstwo. Pokonali u siebie Legion Pilzno.

To było dopiero drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Ponad miesiąc temu nasi zawodnicy wygrali w Jarosławiu. Podopieczni Waldemara Mazurka mają na swoim koncie aż 5 remisów. W niedzielnym boju z Legionem Pilzno stanęli na wysokości zadania. 

Prowadzony przez byłego trenera Sokoła, Romana Gruszeckiego, przeciwnik skupił się na grze defensywnej. – Nasz zespół był bardziej kreatywny, miał dobre sytuacje, a rywale szukali tylko szans w kontratakach – opisywał Dorian Pik, spiker podczas zawodów Sokoła. Do przerwy nasza drużyna remisowała jednak z Legionem 1:1, bo goście raz skutecznie skontrowali nasz zespół. Po zmianie stron do siatki przeciwnika trafił Karol Wilk. 

Ostatecznie kolbuszowianie dowieźli korzystny wynik, choć w samej końcówce było nerwowo. - Po błędzie jednego z naszych środkowych obrońców, zdobywca jedynej, jak się później okazało, bramki dla Pilzna miał świetną okazję na zdobycie wyrównującego gola. – Będąc jednak w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, uderzył wprost w Dawida Kaszubę – wspominał Pik. – Wygraliśmy jednak w pełni zasłużenie – zaznaczał Pik. Budująca dla Sokoła jest wyjątkowa wysoka frekwencja podczas niedzielnego meczu. – Przyszło około 500 osób – dodawał Pik. 

W najbliższej kolejce nasza drużyna powalczy w Ropczycach z osłabionymi kilkoma absencjami za kartki Błękitnymi.

Tak było w ostatniej kolejce (12/13 października)

 

Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 2:1 (1:1)

Płudowski 28, Wilk 67 - Żuchowicz 30

 

Sokół: Kaszuba – S. Wójcik (63 Dziedzic), B. Karkut, Ł. Gorzelany, Aab  – Miśko (72 Serwon), Kołacz, Sroka (83 Giermata), Ilnytskyi, Płudowski (85 Adranowicz) – Wilk (85 M. Chmielowiec).

 

POZOSTAŁE WYNIKI: Stal II Mielec – Piast Tuczempy 2:2, Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1:0, Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 3:3, Start Pruchnik – Izolator Boguchwała 1:2, Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 2:2, Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska 0:0, Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1:2, JKS Jarosław – KS Wiązownica 1:0.

 

W tabeli Sokół zajmuje piętnaste miejsce (pierwsze spadkowe) z dorobkiem 11 punktów. Najbliższy przeciwnik – Błękitni mają 15 oczek, zajmują jedenaste miejsce.

 

W najbliższej kolejce (19 października): Błękitni Ropczyce – Sokół KD (s. 11).

Marcin Jastrzębski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kondominium
Kondominium 20.10.2019, 09:06
Dzień przed publikacją tego info na www. Sokół już zdążył przegrać wyjazd w Rpczycach 2:1. Nie mniej ważny

Pozostałe