Uwaga na fałszywe stówki

  • 19.10.2019, 13:47
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Uwaga na fałszywe stówki Archiwum Ogłoszenie o fałszywych banknotach można było zobaczyć m.in. w jednym ze sklepów w gminie Kolbuszowa.
W sklepie w Zarębkach pojawiło się ogłoszenie na drzwiach z informacją o wprowadzeniu do obiegu fałszywych banknotów.

O sytuacji powiadomiła Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Jak czytamy w informacji przesłanej przez naszego Czytelnika, dotyczy to fałszywych banknotów 100 zł. -  Proszę o zwracanie uwagi na przyjmowane banknoty, zostaliśmy poinformowani, że w wielu sklepach na Podkarpaciu zostały takie banknoty wprowadzone - czytamy.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z kolbuszowską policją. Jak powiedziała nam kom. Jolanta Skubisz Tęcza, rzecznik prasowa KPP w Kolbuszowej, policja nie otrzymała zgłoszeń w sprawie fałszywych pieniędzy. 

Przedstawicielka policji dodała również, że w maju tego roku jedna osoba w Kolbuszowej zapłaciła za zakupy fałszywym banknotem. Miało to miejsce na placu targowym.

Policja podała również numer banknotów, które są podrabiane:
B 3161828, rok emisji 1994, nie posiadają również znaku wodnego.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe