Tam nie widać inwestycji

  • 20.10.2019, 10:00
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Tam nie widać inwestycji Fot. B.Posłuszny Edward Klecha, radny ze Spi, stwierdził, że w jego miejscowości brak jest inwestycji w tym roku.
Radny Edward Klecha stwierdził, że w 2019 roku dzikowiecki urząd nie zrealizował żadnej inwestycji na terenie Spi.

- Rok się nam kończy, a jakoś nie widać inwestycji w Spiach, tak powiem delikatnie - zauważył przedstawiciel wsi. Radny pytał na sesji między innymi o udrożnienie części rzeki przepływającej przez wieś oraz o plac przy kościele. Radny Klecha zabiega o wykupienie części placu od prywatnego właściciela, aby powstał tam parking. - Ja bym prosił o przygotowanie na przyszłą sesję informacji o sieci światłowodowej, jak się rozwija, kiedy mieszkańcy mogą na nią liczyć, czy będzie cokolwiek - dopytywał rajca. - Z zasięgiem internetowym jest jak jest - dodał.

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe