Uroczystość obchodów Dnia Seniora w Widełce | ZDJĘCIA |

  • 23.10.2019, 20:38
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Uroczystość obchodów Dnia Seniora w Widełce | ZDJĘCIA | Fot. UM Kolbuszowa Uroczystość obchodów Dnia Seniora została połączona z wydarzeniem promocyjnym.
Wspólne biesiadowanie, śpiewy oraz długie rozmowy towarzyszyły mieszkańcom Widełki przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Seniora, które odbyły się w sobotę 12 października w Domu Ludowym w Widełce.

Uroczystość jak co roku zgromadziła liczne grono uczestników, a wśród zaproszonych gości znaleźli się lokalni samorządowcy, ks. proboszcza Lucjana Kota z Parafii Matki Bożej Królowej Polski oraz gospodynie imprezy, czyli Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które zadbały o to, by na stołach było smacznie i swojsko.

Uroczystość obchodów Dnia Seniora została połączona z wydarzeniem promocyjnym z okazji oficjalnego oddania do użytkowania pomieszczenie zaplecza kuchennego, którego remont został wykonany dzięki pozyskanemu dofinansowaniu.  

ap

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wiejskigrajek
wiejskigrajek 26.10.2019, 07:31
Piekne zdjecia,piekne kobiety z Koła Gospodyń Wieskich w Widełce.Pozdrawiam panią w pierwszym rzedzie pierwsza z prawej strony za osobisty wdziek,czar oraz piekny spiew.

Pozostałe