W gminie Raniżów upominają się o małe

  • 27.10.2019, 12:07 (aktualizacja 27.10.2019, 12:11)
  • df

Podziel się:

Oceń:

W gminie Raniżów upominają się o małe Archiwum Podczas obrad wójt gminy nie odniósł się do wypowiedzi radnego.
Stefan Gancarz, radny z Porąb Wolskich, zaapelował na ostatniej sesji do wójta.

- Może tak na przyszłość byśmy się, panie wójcie, zajęli inwestycjami w tych mniejszych sołectwach? Widzę, że w tych większych miejscowościach w naszej gminie jest już w miarę porobione - stwierdził. Dodał, że warto byłoby spróbować pozyskać na te cele dofinansowania z zewnątrz. Samorządowiec wskazał, że chodzi mu między innymi o Poręby Wolskie.

Podczas obrad wójt gminy nie odniósł się do wypowiedzi radnego.

df

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.10.2019, 18:22
Brawo Stefan
Marian
Marian 27.10.2019, 16:07
Taka jest prawda, np. BORKI SĄ CAŁKOWICIE ZAPOMNIANE PRZEZ WŁODARZY. BRAK ŚCIEŻKI ROWEROWEJ. DROGI ŻWIROWE.

Pozostałe