Z OSTATNIEJ CHWILI. Zderzenie dwóch samochodów |ZDJĘCIA|

  • 28.10.2019, 10:52 (aktualizacja 28.10.2019, 11:02)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Z OSTATNIEJ CHWILI. Zderzenie dwóch samochodów |ZDJĘCIA| Fot. OSP Siedlanka Do wypadku doszło na terenie gminy Niwiska.
Na trasie Niwiska - Kamionka doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Droga powiatowa w tej chwili jest zablokowana. - Uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala - relacjonuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzeczniczka prasowa kolbuszowskiej policji. 

 

ap

Zdjęcia (2)


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jakostak
jakostak 29.10.2019, 08:41
Smutne jest to,ze drogi w Polsce,takie jak Niwiska-Kamionka wytyczyły dawniej zwierzeta dreptajac do wodopoju.Mineło kilka stuleci,i sciezka stała sie wazną arteria komunikacyjna łaczac okreg przemysłowy ze swiatem.
Ryś
Ryś 28.10.2019, 22:20
Prędkość przede wszystkim przyczyną, ale w zabudowanym też wolniej nie jeżdżą. W Niwiskich na skrzyżowaniu koło kościoła ograniczenia jak byk, ale jadą nawet i po 90, a kolbuszowska policja siedzi sobie w tej Powiatowej Komendzie Wypoczynkowej i ma gdzieś wszystko.
Jan
Jan 28.10.2019, 18:49
Cwaniak z kieleckiego nauczy się jeździć teraz wolniej.
S....
S.... 29.10.2019, 10:40
Najgorsze jest to ze sprawca najmniej ucierpiał ..mozesz jechac przepisowo ,ostrożnie, ale czasem i to nic nie daje bo taki burak zapierd... i nie mysli o konsekwencjach a niewinni ludzie walcza o zycie ,badz powrot do pelnego zdrowia i do tego by moc funkcjonowac jak przed wypadkiem...
Kot
Kot 29.10.2019, 12:45
A kto był sprawca
S...
S... 29.10.2019, 14:34
Jeszcze nie jest potwierdzone ,ale od siebie moge powiedzieć ze kierowca niebieskiego auta...ściął zakret przy nie malej predkosci i wpadl na opla czolowo...
Kot
Kot 29.10.2019, 18:20
A może kierowca Opla był na pasie niebieskiego auta kierowca chciał go ominąć lewa strona. I doszło do. Kolizji
S...
S... 29.10.2019, 22:19
To nie Anglia ,to Polska .jezdzimy prawa strona a nie lewą. Pozatym kierujaca oplem zna te tereny i wiedziala o zachowaniu szczególnej ostrożności .zreszta badania , postepowanie wyjasni kto zapierd..a kto jechal przepisowo i ktorym pasem. A odpowiedzi na to pytanie jestem pewna...
ciekawy
ciekawy 31.10.2019, 07:10
,,Pozatym kierujaca oplem zna te tereny i wiedziala o zachowaniu szczególnej ostrożności."Jest dróznikiem?pracuje jako TIR-owka,czy jest przewodnikiem turystycznym?
Gosc
Gosc 02.11.2019, 23:00
Poprostu stąd pochodzi buraku i bardzo często jeździ ta droga. To że ty znasz drogę tylko tam gdzie *** dajesz to już twoja sprawa
S...