Kolbuszowa. Parking przy dawnym Tesco dostępny na Wszystkich Świętych?

  • 28.10.2019, 13:54 (aktualizacja 30.10.2019, 11:29)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa. Parking przy dawnym Tesco dostępny na Wszystkich Świętych? Fot. Agata Kopeć Parking ma być dostępny od 30 października.
Zbliżający się 1 listopada zgromadzi wiele osób chcących modlić się przy grobach swoich bliskich. Co za tym idzie wzmożony ruch i problem z miejscami parkingowymi dotknie wielu kierowców.

Mieszkańcy martwią się o dostępność miejsc do zaparkowania przy cmentarzu parafialnym w Kolbuszowej. - W ubiegłych latach można było zaparkować przy Tesco. Teraz jak je zamknęli to będzie ogromny problem z miejscem do postoju - mówi nasz Czytelnik. 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z kolbuszowskim magistratem. Jak informuje Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej 
i Budownictwa w UM w Kolbuszowej władze samorządowe zwróciły się w tej sprawie do właścicieli placu. 

Kierownik Lis zapewnia, że od środy (30 listopada) parking przy dawnym Tesco w Kolbuszowej będzie otwarty dla wiernych chcących pozostawić tam swój samochód. Jak dodaje nasza rozmówczyni właściciele zwrócili uwagę na to, aby użytkownicy parkingu pozostawili po sobie porządek. 

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe