Mieszkańcy chcą odpowiedzi od lokalnych władz

  • 30.10.2019, 11:21
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy chcą odpowiedzi od lokalnych władz Archiwum Mieszkańcy czekają na odpowiedź z magistratu.
Adam Świder dopytywał co z odpowiedzią dla mieszkańców?

 Mieszkańcy napisali pismo do lokalnych władz. Dopytywali się o drogę relacji Leszcze - Hucisko. Pismo wpłynęło już na obrady sierpniowej sesji. - Mieszkańcy dopytują, ale na razie jest to bez odzewu, cichutko - mówił radny Adam Świder - Dlatego na pewno będą się mnie pytać, ale ja bym wolał, żeby się pytali pana przewodniczącego i panią wójt - krótko wyjaśnił samorządowiec.

Szefowa gminy zaznaczyła, że pisemna odpowiedź mieszkańcom została już udzielona. Przewodniczący rady Robert Róg dodał, że na najbliższej komisji budżetowej pismo zostanie rozpatrzone. - Nie można pomijać żadnego elementu i sygnału od społeczeństwa - podkreślił Róg.

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
seneka
seneka 30.10.2019, 13:41
Panie samorzadowiec Adamie Swider,,GDYBYŚ MILCZAŁ BYŁBYS MEDRCEM".

Pozostałe