KOLBUSZOWA. Utrudnienia przy cmentarzu. Gdzie zostawić auto?

  • 31.10.2019, 14:44 (aktualizacja 02.11.2019, 12:40)
  • js

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Utrudnienia przy cmentarzu. Gdzie zostawić auto? Fot. Joanna Serafin Właściciel placu przy dawnym sklepie Tesco udostępnił parking dla odwiedzających cmentarz parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej od 30 października do dnia 3 listopada.
W Dzień Wszystkich Świętych (1.11) największe utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie mogą wystąpić w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej.

Policjanci przypominają, że na tej ulicy parkować należy tylko z prawej strony. - Na terenie miasta możemy skorzystać też z alternatywnych parkingów m.in. na rynku, na placu targowym przy ul. Zielonej, a także obok pływalni krytej „Fregata” - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej. 

W pozostałych miejscowościach parkingi dla pojazdów znajdują się głównie przy cmentarzach i kościołach. Parkować będzie można również na wyznaczonych placach.

- Pamiętajmy aby parkować swój samochód w sposób nie utrudniający jazdy innym pojazdom, a także w bezpiecznej odległości od innych pojazdów tj. zapewniającej możliwość bezpiecznego wsiadania i wysiadania samochodu - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

Wszystkim pieszym poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, policjanci przypominają o obowiązku noszenia odblasków. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi kara grzywny do 100 złotych.

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe