Radny Fryc chce poznać potrzeby mieszkańców

  • 02.11.2019, 21:36 (aktualizacja 02.11.2019, 21:44)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Radny Fryc chce poznać potrzeby mieszkańców Fot. J.Serafin Józef Fryc, radny miejski.
Józef Fryc w imieniu klubu radnych "Samorząd to Wspólna Sprawa" napisał do szefa kolbuszowskiego magistratu.

Samorządowiec prosi o udostępnienie wszystkich wniosków skierowanych do burmistrza w ramach przygotowania projektu budżetu na rok kalendarzowy 2020 dla gminy Kolbuszowa.

Jak wyjaśnia radny Fryc, wiedza na temat liczby wniosków oraz ich treść, które zostały złożone przez wszystkie komisje rady miejskiej, pozwoli poznać prośby poszczególnych radnych oraz mieszkańców miasta i gminy Kolbuszowa.

Przedstawiciel klubu precyzuje, że pozwoli to radnym na ocenę oczekiwań mieszkańców w kwestiach inwestycyjnych na terenie gminy. Ułatwi to przedstawicielom urzędu na merytoryczne podjęcie decyzji w sprawie uchwalenia budżetu gminy Kolbuszowa na 2020 rok.

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
aneri
aneri 03.11.2019, 14:02
Pierwsza i najwazniejsza inwestycja toooooo:
dokonczenie i wykonanie chodnikow na ul.
Partyzantow zgrozo jak to zostawiono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe