GMINA KOLBUSZOWA. Panele, kotły i pompy - jest jeszcze szansa na unijne dofinansowanie

  • 04.11.2019, 11:30
  • js

Podziel się:

Oceń:

GMINA KOLBUSZOWA. Panele, kotły i pompy - jest jeszcze szansa na unijne dofinansowanie Fot. Regulamin naboru Rodzaje instalacji.
Od poniedziałku, 4 listopada, w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej prowadzony jest nabór wniosków od mieszkańców na listę rezerwową pn.: "Rozwój odnawialnych źródeł energii w gminie Kolbuszowa”.

-  W związku z naborem istnieje możliwość aplikowania o instalacje fotowoltaiczne, kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła - informują kolbuszowscy urzędnicy. 

Wnioski przyjmowane są przez Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, w pokoju nr 2 w godzinach urzędowania. Więcej informacji pod numerem telefonu 17 2271 333 w. 340. 

REGULAMIN NABORU NA LISTĘ REZERWOWĄ

DOKUMENTY DO POBRANIA 

 

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Naczelny Troll.
Naczelny Troll. 05.11.2019, 13:05
Czy będą kiedyś organizowane szkolenia z tego zakresu, które ułatwią lub bardziej przejrzyście przedstawią to jak można z takich rzeczy skorzystać? Może też lista firm, która pomoże w wypełnianiu wniosków?

Pozostałe