Maluchy o wielkim sercu

  • 13.12.2016, 05:01
  • lg
Podziel się:
Oceń:
Maluchy o wielkim sercu Niepubliczne Przedszkole Ochronka św. Józefa w Cmolasie
Los małego Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego nie jest obojętny przedszkolakom. Tym razem worki pełne nakrętek trafiły do naszej redakcji od podopiecznych Niepublicznego Przedszkola Ochronka św. Józefa w Cmolasie.

Akcja zbierania nakrętek w cmolaskiej Ochronce trwała od kilku miesięcy. - Dzieci wraz z całymi rodzinami od początku września z wielkim zaangażowaniem zbierały nakrętki i korki, które później przynosiły do przedszkola – wyjaśniła Barbara Łoboda, wychowawca grupy i dodała: - Cieszymy się bardzo, że chociaż w ten sposób możemy pomóc Kacperkowi Serafinowi z Majdanu Królewskiego. Nauczycielka zapewniła też, że na tej dostawie nakrętek najmłodsi nie poprzestaną.

lg

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe