Co ze zniszczoną kładką? Urząd odpowiada

  • 06.11.2019, 21:28 (aktualizacja 06.11.2019, 21:48)
  • df

Podziel się:

Oceń:

Co ze zniszczoną kładką? Urząd odpowiada Fot. Archiwum Korso Tak kładka wyglądała w zeszłym roku. Sekretarz gminy zapewnił nas, że została już wyremontowana.
Radny Karol Ozga interweniował na sesji we wrześniu w sprawie znajdującej się w opłakanym stanie kładki na rzece Zyzoga. - Kładka ta prowadzi w kierunku Wilków - poinformował samorządowiec Ozga.

Jak dodał radny, temat kładki był zauważony już w minionej kadencji. - Poruszył go jeden z radnych - wyjaśnił i dodał, że kładka nadal znajduje się w dość kiepskim stanie. - Dlatego miałabym prośbę, aby ją doprowadzić do takiego stanu, aby nie zagrażała bezpieczeństwu osób, które tamtędy się poruszają - zaapelował radny.

- Nie wiem, jaka jest częstotliwość jej użytkowania, ale tych desek jest niestety co druga albo co trzecia  i jeśli ktoś nawet próbuje przechodzić przez tę kładkę, to może sobie nawet zrobić krzywdę - zaznaczył. - Proszę, aby podjąć działania w tym zakresie - dodał.

W sprawie skontaktowaliśmy się z Urzędem Gminy w Raniżowie. Jak poinformował nas Marek Margański, sekretarz Urzędu Gminy w Raniżowie, kładka na rzece Zyzoga została wyremontowana. Jak dodał, niewielkie koszty jej naprawy poniosła gmina.

 

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe