KOLBUSZOWA. Festiwal z szantami

  • 08.11.2019, 22:51 (aktualizacja 08.11.2019, 22:56)
  • js

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Festiwal z szantami Fot. Joanna Serafin Do udziału w przeglądzie zachęca Paweł Michno, prezes KKT "Salamandra". 
Już po raz jedenasty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Kolbuszowski Festiwal Turystyczny. W tym roku odbędzie się on 22 i 23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

W ramach tego wydarzenia odbędzie się IX Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. 

- Będziemy podróżować m.in. przez Afrykę i Azję, a w podróż zabiorą nas Piotr Pyrcz, Daniel Jakubowski i Kamila Kielar, zdobywczyni podróżniczego Kolosa w 2018 roku - mówi Paweł Michno, prezes KKT "Salamandra". 

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Organizatorzy zapraszają do wspólnego turystycznego śpiewania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

- Zgłoszenia do przeglądu przyjmujemy do 20 listopada - dodaje przedstawiciel klubu. Regulamin dostępny jest na stronach internetowych: salamandraturystyka.blogspot.com, sp2.kolbuszowa.pl oraz na stronie KKT "Salamandra" na Facebooku. 

Po przeglądzie obędzie się koncert zespołu Old Marinners (muzyka szantowa). Wstęp na cały festiwal jest bezpłatny. 

Organizatorami tego wydarzenia są: Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra", Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa, Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe