Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu

  • 09.11.2019, 19:07 (aktualizacja 09.11.2019, 19:09)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu Gmina Cmolas na zakup wozu miała 320 tys. zł, z czego 175 tys. zł pochodziło z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.
Chęć zakupu wozu dla druhów wyraziły cztery firmy. Początkowo gmina Cmolas wybrała oferenta z Mielca. Podał on najkorzystniejszą kwotę w wysokości ponad 237 tys. zł.

Wykonawca poinformował jednak cmolaski urząd, że nie zdąży wywiązać się z zakupu i poprosił gminę o wydłużenie terminu dostarczenia nowego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Hadykówce. Gmina jednak nie wydłużyła terminu, a jedynie przełożyła termin podpisania umowy o kilka dni.

Wykonawca z Mielca nie stawił się na podpisanie umowy, w związku z czym gmina wybrała drugiego wykonawcę. Samochód dla druhów zakupiła firma z Dąbrowy Górniczej za łączną kwotę 238 570 zł. 

O dostarczeniu nowego wozu poinformował nas Patryk Majewski, strażak z OSP Hadykówka. Oficjalne poświęcenie i przekazanie samochodu nastąpi w sobotę, 23 listopada. 

 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe