Radni z gminy Dzikowiec i Cmolas wybrali ławników sądowych

  • 11.11.2019, 15:00
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Radni z gminy Dzikowiec i Cmolas wybrali ławników sądowych
Nie wszyscy samorządowcy opowiedzieli się za zgłoszonymi kandydatami.

Ławnikiem do Sądu Rejonowego w Kolbuszowej, z gminy Dzikowiec została Barbara Żarkowska. Była ona jedynym kandydatem, który zgłosił się z terenu tej gminy. Za jej kandydaturą, w głosowaniu tajnym, opowiedziało się 13 radnych. Dwóch samorządowców było przeciw. 

Również radni z gminy Cmolas wybrali swojego przedstawiciela do Sądu Rejonowego w Mielcu. Ławnikiem z cmolaskiej gminy został Józef Babiarz. Za tym jedynym kandydatem opowiedziało się 14 radnych. Jeden z rajców nie oddał głosu

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe