KOLBUSZOWA. Dodatkowe miejsca po 10 latach oczekiwań

  • 11.11.2019, 18:45
  • js/ap

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Dodatkowe miejsca po 10 latach oczekiwań Fot. Joanna Serafin Parking służy również rodzicom dzieci z pobliskiego przedszkola.
Interwencja radnego Józefa Fryca przyniosła skutek. Niewielka działka została wybrukowana.

Samorządowiec w tej sprawie interweniował początkiem tego roku.  - Rozmowa z mieszkańcami Placu Wolności skłoniła mnie do poruszenia tego tematu - mówił radny Fryc kilka miesięcy temu. - Kanalizacja została tam skończona 10 lat temu, a wciąż nie ma pieniędzy na przykrycie kostką około 200 mkw. parkingu znajdującego się obok kościoła - podsumował Józef Fryc.

Samorządowiec mówił o parkingu przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej z tyłu rynku. Jak podkreślał radny, jest to miejsce w centrum miasta, gdzie mieszkańcy zostawiają swoje samochody, idą do kościoła czy na zakupy. Pozostawiało ono wiele do życzenia, szczególnie po opadach deszczu, kiedy powstawały tam spore kałuże. 

 

js/ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe