Sportowiec Roku 2019 - zgłoś swoje propozycje!

  • 15.11.2019, 11:48
  • mj

Podziel się:

Oceń:

Sportowiec Roku 2019 - zgłoś swoje propozycje! Fot. Bartosz Posłuszny Ubiegłoroczny tytuł trafił o Moniki Węgrzyn z Tiki-Taka Kolbuszowa.
Ruszamy z dziewiątą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego.

Prawdopodobnie 4 grudnia opublikujemy pierwszy kupon do głosowania. Wtedy ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw musimy stworzyć listę nominowanych. Według wstępnych ustaleń chcemy wyłonić najpopularniejsze osobowości w naszym powiecie w pięciu kategoriach: sportowiec, trener, talent, piłkarz (piłkarka) i drużyna roku. 

I tu ogromna prośba do was, Czytelników. Zgłaszajcie swoich faworytów, wysyłając imiona i nazwiska kandydatów na [email protected] z krótkim uzasadnieniem.

Wasza opinia ma duże znaczenie. Tym bardziej że sukcesy mają również przedstawiciele mniej popularnych dyscyplin. Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. 

mj

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
naczelny konfident
naczelny konfident 21.11.2019, 18:40
zglaszam mojego ziomka z LO Kolbuszowa - Rysiek Czarnota, chodzi do klasy maturalnej obecnie i reprezentuje szkolna druzyne w pilke nozna

Pozostałe