KOLBUSZOWA GÓRNA. Łącznik dwóch dróg prawie gotowy. Kiedy otwarcie?

  • 14.11.2019, 18:09
  • bp

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA GÓRNA. Łącznik dwóch dróg prawie gotowy. Kiedy otwarcie? Fot. Joanna Serafin Tzw. mała obwodnica ma zostać otwarta jeszcze w listopadzie.
Trwa procedura odbiorowa nowej drogi, która ma być łącznikiem krajowej drogi nr 9 i drogi wojewódzkiej w kierunku Sędziszowa Małopolskiego.

Jak informuje Aldona Gujda, rzecznik prasowy Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, we wtorek, 12 listopada odbyła się kontrola Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

- Została ona przeprowadzona celem uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla przepustu pod koroną drogi z funkcją przejścia dla zwierząt oraz mostu na potoku Górnianka - wyjaśnia przedstawicielka PZDW. 

Uzyskanie formalnych dokumentów umożliwiających dopuszczenie do ruchu nowo wybudowanego odcinka drogi 987 planowane jest do końca listopada. Jak informuje Andrzej Szpala, kierownik budowy, wszystkie prace zostały zakończone.

Do zrobienia pozostają jeszcze drobne prace wykończeniowe.

bp

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Waldek
Waldek 18.11.2019, 14:55
Dla zwierzątek jest, a CHODNIKA NIE MA!!! Ktoś chory na umyśle to projektował? Łącznik, który za kilka dni otworzą to bubel. Jest ścieżka rowerowa, a chodnika brak. Brak też przejść dla pieszych (i przejazdów dla rowerów również) w miejscu, gdzie krzyżuje się droga gminna i wiele osób chodzi do miasta z Górnej...
Mat
Mat 16.11.2019, 14:49
I kolejna obwodnica, teraz to już samochodu w Kolbuszowej nie zobaczy.
choddnik
choddnik 14.11.2019, 18:37
gratulujemy
łacznik im michałą karkuta gotowy

Pozostałe