Z REGIONU. Polsat o słynnej już sesji z butelką w roli głównej [FILM]

  • 15.11.2019, 10:30
  • opr. js/ms

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Polsat o słynnej już sesji z butelką w roli głównej [FILM] Fot. Zrzut z wydania "Wydarzeń" Polsatu, 14 listopada 2019 W gminie Borowa tłumaczą, że podczas spotkania sołtysów pod stołem owszem rozlewali, ale sok z pigwy.
To była kwestia czasu, jak nagranie z sesji Rady Gminy Borowa trafi do mediów ogólnopolskich. Tak się stało. 14 listopada z "Wydarzeń" Polsatu dowiadujemy się, że sołtyska rozlewała pod stołem... sok z pigwy.

- Pomroczność jasna lokalnych polityków, czyli nietypowe zachowania w publicznych miejscach wskazujące na wysoki procent... albo raczej procenty prawdopodobieństwa, że coś ukrywali pod stołem. W gminie Borowa tłumaczą, że podczas spotkania sołtysów pod stołem owszem rozlewali, ale sok z pigwy - słowem wstępu do materiału "Wydarzeń" powiedziała Dorota Gawryluk.

   ZOBACZ NAGRANIE >>  

CZYTAJ TEŻ: Sołtysi pili alkohol na sesji? Internauci twierdzą, że tak |FILM|
CZYTAJ TEŻ: Co pili radni na słynnej już sesji? Sołtyska wyjaśnia co miała w butelce

opr. js/ms

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anonim
Anonim 17.11.2019, 13:06
Jak sami chleją w Warszawie, po hotelach, nie wiadomo co robią, a innym wytykają, że się napili.
polak
polak 16.11.2019, 08:12
Powiem tak: Gdyby ci ujadacze z POLSAT-u czasem sienapili wódki,tojest bardzo prawdopodobne zeby nie szczekali na Polske albo przynajmniej nie zajmowali sie głupotami oczekując rewolucji.

Pozostałe