Z PODKARPACIA. Radni nie chcą osiedla Jana Pawła II - księżom się to nie podoba

  • 15.11.2019, 17:35
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Radni nie chcą osiedla Jana Pawła II - księżom się to nie podoba Fot. Wikipedia Rada Miasta zmienia nazwę osiedla z Jana Pawła II na Księże Górki.
Nie będzie już osiedla Jana Pawła II w Łańcucie - jego nazwa została zmieniona. To oburzyło lokalnych duchownych, którzy nie zostawiają sprawy bez komentarza.

W środę 6 listopada na sesji rady Łańcuta zapadła decyzja o zmianie nazwy osiedla Jana Pawła II na Księże Górki. Jest to obecnie jedna z lepiej rozwijających się dzielnic Łańcuta, która w niedługim czasie będzie zamieszkała przez dwa tysiące ludzi. Radni postanowili zmienić jej nazwę - 11 z nich było za, dwóch wstrzymało się od głosy, a tylko jeden był przeciwny.


Można było się spodziewać tego, że lokalni duchowni nie pozostawią takiej decyzji bez komentarza. Na stronie parafii św. Stanisława Biskupa w Łańcucie zamieścili, co myślą na ten temat. Czytamy:
  ZOBACZ KOMENTARZ KSIĘŻY I CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

DJ

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
pokolenie jp2
pokolenie jp2 17.11.2019, 13:33
do czego picie i narkotyki prowadzą
jezus superstar
jezus superstar 16.11.2019, 15:09
w gł,owach sie przewraca

Pozostałe