Klub radnych chce rozliczyć kolbuszowski magistrat

  • 16.11.2019, 13:00
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Klub radnych chce rozliczyć kolbuszowski magistrat Fot. A.Pocałuń Radni mają sporo pytań do przedstawicieli urzędu w Kolbuszowej.
Pismo w tej sprawie trafiło już na biurko burmistrza Jana Zuby.

W imieniu klubu radny "Samorząd to wspólna sprawa" Józef Fryc zwrócił się z prośbą do burmistrza Kolbuszowej, o podanie wykazu inwestycji. Samorządowcy chcą wiedzieć, na ile z nich jest już gotowa dokumentacja wraz z wydanymi pozwoleniami na budowę.

Chcą wiedzieć

Radnych interesuje wszystko, chcą w odpowiedzi usłyszeć o przedsięwzięciach kanalizacyjnych, drogowych z uwzględnieniem budowy chodników, oświetlenia na terenie gminy Kolbuszowa i innych, które oczekują na realizację. 

- Jakie są powody, dla których inwestycje, które posiadają wydane zezwolenie na budowę od dłuższego czasu nie są wprowadzane do kolejnych budżetów gminy, jeśli takie występują - czytamy w petycji klubu radnych. Samorządowcy oczekują, że w odpowiedzi pojawią się daty, w których wspomniane inwestycje uzyskały po raz pierwszy zezwolenie na budowę. 

Po co?

Odpowiedź szefa gminy pomoże radnym klubu "Samorząd to wspólna sprawa" w ocenieniu przedstawionego prowizorium budżetowego na rok 2020. Samorządowcy są również ciekawi, ile pieniędzy wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej z Urzędu Skarbowego z tytułu płaconych podatków. 

- Proszę o podanie ich z uwzględnieniem tytułu, jakiego dotyczą za 2018 rok i pierwsze półrocze 2019 roku - wyjaśnia Józef Fryc. 

ap

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
nik
nik 19.11.2019, 19:15
żeby innych rozliczać, to njapierw trzeba sie samemu rozliczyć i być czystym i w porządku wobec prawa i ludzi
Haha
Haha 17.11.2019, 07:17
Haha kiedyś tak porozliczali, że ABW i CBA przyjechało xD

Pozostałe