Zalewa ich woda. Napisali w tej sprawie list do radnych

  • 17.11.2019, 20:44 (aktualizacja 17.11.2019, 20:47)
  • Dominika Flak

Podziel się:

Oceń:

Zalewa ich woda. Napisali w tej sprawie list do radnych Fot. Archiwum Korso Jak wskazują mieszkańcy ul. Mickiewicza, woda spływa na ich działki również z ul. Słowackiego.
Mieszkańcy ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim zwracają się do radnych w piśmie. O co proszą?

Pismo od mieszkańców ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim odczytał podczas ostatniej wrześniowej sesji Waldemar Kamiński, przewodniczący rady gminy.

- My mieszkańcy ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim zwracamy się z uprzejmą prośbą o wykonanie kanalizacji burzowej na naszej ulicy - czytamy na wstępie. - Naszą prośbę uzasadniamy tym, że w czasie wiosennych roztopów, a także przy większych opadach deszczu, nasze budynki mieszkalne i działki są zalewane. W piwnicach budynków gromadzi się woda - to stanowi zagrożenie dla ścian budynków - wyjaśnili.

Jak dodali, woda na ich działki spływa również z ul. Słowackiego, nie znajdując innego ujścia i przelewa się przez fundamenty ogrodzenia, zalewając działki i budynki.

Pod pismem podpisało się 10 osób. Do jego treści żaden z radnych nie odniósł się podczas obrad.

Waldemar Kamiński, szef majdańskiej rady gminy, zapowiedział, że pismo rozpatrzy najpierw Komisja Skarg, Wniosków i Petycji. O wynikach rozmów na ten temat poinformujemy na łamach Korso.

Dominika Flak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe