GMINA NIWISKA. Radny Łukasz Stęga upomina się o oznaczenie

  • 19.11.2019, 07:30 (aktualizacja 19.11.2019, 09:36)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

GMINA NIWISKA. Radny Łukasz Stęga upomina się o oznaczenie Fot. Anna Pocałuń Samorządowiec widzi potrzebę zamontowania dodatkowego znaku drogowego.
Przedstawiciel lokalnej władzy zaczął swoje wystąpienie na jednej z sesji od pochwały. Dotyczyła ona poprawienia oznakowanie na skrzyżowania dróg powiatowych w centrum Niwisk, tuż obok urzędu gminy.

Radny Stęga wyjaśnił, że widzi jeszcze taką konieczność na jednej z dróg. Zgłosił on prośbę mieszkańców o podobne rozwiązanie na trakcie opodal kościoła parafii św. Mikołaja w Niwiskach. Jak zaznaczył, zostało tam wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. 

- Jednak jest taka prośba od mieszkańców, żeby zastanowić się nad uzupełnieniem oznakowania na tym skrzyżowaniu - wyjaśnił radny Łukasz Stęga. Chodzi o uzupełnienie oznakowanie poziome namalowane na jezdni. 

ap

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kowalczyk
Kowalczyk 20.11.2019, 23:53
Lustracje w Niwiskach zrobić i wyrzucić ten Nepotyzm. Siedzo i pierdzo w stołki.
siwak
siwak 19.11.2019, 19:56
już myślałem ze stara sie o odznaczenie
Jozek
Jozek 20.11.2019, 16:44
Tak tak on przynajmniej zabiera głos na sesji, próbuje coś zrobić. Panie Łukaszu na wójta ? Dość już tych ....każdy z gminy wie o co chodzi.

Pozostałe