Gminne zmagania młodych tenisistów stołowych

  • 21.11.2019, 20:12
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Gminne zmagania młodych tenisistów stołowych Fot. SP Kopcie Uczniowie z Kopci zajęli drugie miejsce w zmaganiach gminnych.
W środę, 13 listopada, w Szkole Podstawowej w Lipnicy odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym. Na zawody przybyli uczniowie SP Lipnica, SP Kopcie i SP Mechowiec. 

Uczniowie z trzech szkół z gminy Dzikowiec wzięli udział w rozgrywkach tenisa stołowego.

 Uczniowie z Lipnicy pokonali wszystkie drużyny i zajęli 1. miejsce w obu kategoriach. Chłopców reprezentowali Mateusz Wiącek, Marcin Szypuła i Adrian Blat, a dziewczęta - Aleksandra Straub i Karolina Tyburczy. Zawodnicy z SP w Lipnicy będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.   

Szkołę w Kopciach reprezentowały w kategorii dziewcząt Karolina Tęcza, Paulina Sobolewska i Aurora Gandolfo, a w kategorii chłopców Michał Kopeć, Konrad Kisiel i Kevin Hopek. - Po emocjonujących pojedynkach, często pięciosetowych, nasza szkoła zajęła 2. miejsce, zarówno w kategorii dziewcząt jak i w kategorii chłopców - czytamy na stronie internetowej szkoły z Kopci. Trzecie miejsce zajęła szkoła z Mechowca

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe