Nowe samochody dla jednostek OSP z powiatu kolbuszowskiego

  • 22.11.2019, 14:00
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Nowe samochody dla jednostek OSP z powiatu kolbuszowskiego Fot. Archiwum Korso Pieniądze dostali m.in. druhowie z OSP Kolbuszowa Dolna.
Trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z naszego powiatu otrzymały dofinansowanie na nowe samochody.

Jak poinformował nas Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP, każda z jednostek otrzymała po 250 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego. 

Przedstawiciel Sejmu RP dodał, że pieniądze dostali druhowie z OSP Kolbuszowa Dolna, na samochód średni. Na taki sam wóz 250 tys. zł otrzymali strażacy ze Staniszewskiego. Natomiast OSP Raniżów z dofinansowania planuje zakupić samochód lekki. 

Poseł Chmielowiec dodaje, że dofinansowanie z RPO można łączyć z innymi dofinansowaniami ministerialnymi. Nowe wozy najprawdopodobniej zostaną zakupione w przyszłym roku.

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe