Groźna lekoodporna bakteria w szpitalu "na Lwowskiej" w Rzeszowie

  • 22.11.2019, 12:48
  • opr. js/ms

Podziel się:

Oceń:

Groźna lekoodporna bakteria w szpitalu "na Lwowskiej" w Rzeszowie Fot. Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie Nie ma leku na bakterię New Delhi, którą odkryto w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, dlatego zakażonego leczy się tylko objawowo.
Wszyscy mówią o lekoopornej, niezwykle niebezpiecznej bakterii, która zamknęła między innymi blok operacyjny Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie.

Do rzeszowskiej placówki trafił pacjent, który po wypadku na Ukrainie przeszedł w tamtejszym szpitalu operację. Do Polski przyjechał w stanie ciężkim...

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

opr. js/ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe