Ruszyły trzy drogowe inwestycje w jednej miejscowości

  • 23.11.2019, 12:15
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły trzy drogowe inwestycje w jednej miejscowości Fot. UG Dzikowiec Inwestycje realizowane są na terenie Wilczej Woli.
Rozpoczęły się intensywne prace w Wilczej Woli. Robotnicy muszą się jednak spieszyć, ponieważ mają czas do końca roku.

Przebudowywane są drogi gminne w miejscowości Wilcza Wola. W ramach tego zadania zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa na szerokości 3,5 m na ul. Akacjowej i ul. Dębowej w Wilczej Woli. Powstanie także chodnik z kostki brukowej, o szerokości dwóch metrów, po lewej stronie ul. Łęgowej, na długości 710 metrów.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 462 876,76 złotych, z czego ponad 320 tys. zł pochodzi z dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. 

- Dobrze, że zrobią chodnik - mówi nam mieszkaniec Wilczej Woli. - Będzie bezpieczniej i wygodniej się poruszać - dodaje z zadowoleniem nasz rozmówca.

W ramach tego samego dofinansowania do końca roku ma powstać chodnik przy drodze powiatowej w Dzikowcu oraz wyremontowana zostanie droga relacji Mechowiec-Płazówka.

bp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
NOMIM
NOMIM 23.11.2019, 20:27
Ddni dyszla

Pozostałe