Z PODKARPACIA. Do 26 listopada duże utrudnienia na trasie Rzeszów - Bieszczady

  • 24.11.2019, 08:03 (aktualizacja 24.11.2019, 09:59)
  • ms/po

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Do 26 listopada duże utrudnienia na trasie Rzeszów - Bieszczady Fot. Archiwum GDDKiA Kierowcy planujący podróż na trasie Rzeszów - Bieszczady muszą przewidzieć, że w godzinach szczytu (7-9, 14-17) czas przejazdu przez skrzyżowanie może wydłużyć się o kilkadziesiąt minut.
Do wtorku, 26 listopada, planowane są prace związane z wykonywaniem nawierzchni oraz krawężników na jezdni południowej ronda nr 1 w Sanoku.

Zmiana na trasie polega na czasowym przełożeniu wszystkich relacji na jezdnię północną ronda, ręczne kierowanie ruchem na wszystkich wlotach, czasowe zamykanie poszczególnych relacji lub całego skrzyżowania.

Prace będą wiązały się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu dla wszystkich kierunków. Kierowcy planujący podróż na trasie Rzeszów - Bieszczady muszą przewidzieć, że w godzinach szczytu (7-9, 14-17) czas przejazdu przez skrzyżowanie może wydłużyć się o kilkadziesiąt minut. Etap ten jest niezbędny do zakończenia przebudowy skrzyżowania.

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

ms/po

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Paweł
Paweł 24.11.2019, 10:30
Właśnie takie rondo jest potrzebne w Cmolasie na DK9

Pozostałe