Trwa remont budynku klubu sportowego Tempo Cmolas

  • 24.11.2019, 15:09
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Trwa remont budynku klubu sportowego Tempo Cmolas Fot. UG Cmolas Budynek zostanie wyremontowany zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.
Zarząd Województwa Podkarpackiego udzielił gminie Cmolas pomocy finansowej na modernizację budynku Tempa.

W ramach inwestycji w budynku klubu sportowego zostaną wykonane prace remontowe polegające głównie na adaptacji poddasza na cele użytkowe, malowaniu elewacji budynku, wymianie drzwi zewnętrznych oraz remoncie instalacji sanitarnych. - Realizacja zadania przyczyni się do poprawy zaplecza sportowego w Cmolasie, zwiększenia jego atrakcyjności, a także podniesienia standardu i jakości życia mieszkańców wsi - czytamy uzasadnienie urzędu na stronie internetowej.

Całkowity koszt remontu ma wynieść 63 tys. zł, z czego 10 tys. zł pochodzi z dofinansowania z zewnątrz. Termin realizacji projektu minie 30 listopada.

bp

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.11.2019, 18:57
poprawi poziom życia mieszkańców
niezły ubaw
Cmolesianin
Cmolesianin 24.11.2019, 23:02
Majom fantazje propagandowo w ty gminie.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.11.2019, 18:55
poprawi poziom życia mieszkańców
niezły ubaw

Pozostałe