Strażacy z OSP z Hadykówki poświęcili swój nowy wóz [ZDJĘCIA]

  • 27.11.2019, 10:27 (aktualizacja 27.11.2019, 10:30)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Strażacy z OSP z Hadykówki poświęcili swój nowy wóz [ZDJĘCIA] Fot. B.Posłuszny Uroczystość odbyła się na placu przed remizą strażacką w Hadykówce.
W niedzielę, 24 listopada, odbyła się uroczystość poświęcenia nowego samochodu lekkiego, który otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna z Hadykówki.

Nowy samochód marki Opel kosztował prawie 240 tys. zł. Druhowie otrzymali dofinansowanie w wysokości 170 tys. zł z z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Gmina Cmolas natomiast zabezpieczyła na to zadanie w swoim budżecie resztę pieniędzy. 

Do OSP Hadykówka należy 30 druhów.
prezesem jest Mieczysław Maciąg, Jakub Blicharz pełni funkcję sekretarza, skarbnikiem jest Mariusz Ziętek, naczelnikiem Patryk Majewski, natomiast Tomasz Pająk jest zastępcą naczelnika.

bp

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe